Hakkımızda

Hakkımızda

2002 yılında EREN YAPI adı altında Küçük bir showroomda kurularak sektöre giren şirketimiz, teknolojik gelişmeleri takip ederek PVC doğrama yanında, aliminyum doğrama ve cephe sistemleri faaliyetlerini sürdürmektedir. Teknolojiyi, yenilikleri ve müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız kuruluşundan günümüze kadar gerekli yatırımları yaparak  PVC sektöründe Eskişehir’ in önde gelen kuruluşları arasına girmiştir.2015 Yılında ihracata yönelik çalışmalar yaparak büyük bir ivme yakalamış ve Balkan ülkeleri olmak üzere Almanya, Macaristan ve Fransa ‘ ya PVC kapı ve pencere ihracatı yapmaktadır.

Uluslararası arenada değişen şartlara uyum sağlamak, müşterilerine bu değişikliği en iyi şekilde yansıtmak ve daha organize hizmet vermek amacıyla şirket profilini kurumsal yapıya taşıyan ESERENGROUP dünya standartlarındaki imalat ve montaj kalitesinden asla ödün vermeden çevreye duyarlı bir prosesle 7,000 m² açık alan, 7.500 m² kapalı alanda üstün teknoloji, CNC robot makine parkuru ile hizmet vermektedir. Yakalamış olduğu hızlı büyüme ivmesini aynı doğrultuda sürdürmeyi hedef alan firmamız, müşterilerimizin DM ve BAUMAN markalarımıza olan güvenini ön görülen yeni yatırımlarla ve sektör içinde yakaladığı saygın konumda korumaya devam edecektir.

Üretim

Hızla büyüyen kurumsal yapısı ile Genç, dinamik, eğitimli, çalışkan, güler yüzlü ve konusunda uzman personeli ile son teknolojiyi yakından takip eden ESERENGROUP üretimin ortamı bilgi işlem (İmalat) girişi, kesim ve kaynak departmanı tamamen bilgisayar ortamında gerçekleşip son teknoloji işleme merkezlerinde hazırlanmaktadır. Üretimin diğer safhalarında niteliğine uygun ve son teknoloji ile modernize edilmiş üstün makine parkuru ile üretim yapılmaktadır.

Montaj

Tek nokta tam hizmet anlayışı ile PVC doğrama montajını gerçekleştiren montaj elamanlarımız profesyonel ekiplerden oluşan montaj kadrolarımız ve kalite kontrol ekibi destekli  hizmet vermektedirler. Ekiplerimiz son teknoloji ile donatılmış araç ve ekipman ile hizmet vermektedirler. Kalite kontrol ekibimiz montaj sonrası yapılan montajın kontrollerini yaparak son kullanıcıya kusursuz bir iş teslim etmektedir.

Hedef

Şirketimiz başta en üstün kalitede, ürün ve servis sunmayı kendisine ilke edinmiştir. Bu konuda son derece hassas davranan firmamız gerekli teknolojik yatırımlar ile son kullanıcıya kısa sürede ve üstün kalitede hizmet sunarak sektöründe MARKA olmayı hedeflemektedir.