Başkan

Mehmet Eren

Başkandan Mesaj

Dünya ekonomisini ayakta tutan sayısız aile şirketinden biri olarak temellerini attığımız Eseren Group’da, çalışmak ve üretmekten keyif alan sabır ve inançla neleri başarabileceğini gözler önüne serdik.
Global bir şirket olma yolunda büyük aşamalar kaydederek büyüyen ve gelişen bir Şirkete dönüştük. Sevgi, saygı, birlik, sadakat, dayanışma ve adalet gibi çok sağlam bağlarla ve üretmenin enerjisiyle birbirine kenetlenmiş büyük bir aileyiz. Yaptığı her işin odağına insanları koyan, geliştirdiği küresel bakış açısıyla dünya vatandaşı olmayı başarmış ekibimizle aynı değerlerin etrafında buluşuyor, ortak hayallerin peşinden koşuyoruz.
İlk günkü girişimci ruhumuzu kaybetmeden, işlerimizi yeni sektörlere ve ülkelere genişletiyor, ülkemizi tüm dünyada en iyi şekilde temsil etmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Hiçbir başarının tesadüf olmadığına, ancak iyi bir ekip, kararlılıkla uygulanan iyi bir yönetim, doğru finansman ve global pazarlama yeteneğinin sonucunda başarıya ulaşılacağına inanıyoruz. Başarı kazanmak kadar onu sürdürülebilir kılmanın da önemli olduğunu çok iyi biliyoruz. Var olduğumuz her coğrafyada, örnek alınan markalara sahip olarak büyümeye ve ülkemizin değerini artırmaya devam edeceğiz.

Güvenilir PVC Pencere-Kapı çözümleri, sizin için buradayız...

Profesyonellik

Yüksek kalite standartları

Firmamızın vizyonu, müşterilerimize en iyi kalitede ürünler sunmak ve onların memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır. Bunun yanı sıra, çalışanlarımızın verimli ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamayı da amaçlamaktayız.

Kalite standartları konusunda, üretim sürecinde sürekli kontroller yapılmakta ve ürünlerimizin kalitesini sürekli olarak izlemekteyiz. Ayrıca, ürünlerimiz TSE ve CE belgelerine sahiptir.
Müşteri memnuniyeti konusunda, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya çalışıyor ve onların memnuniyetini sağlamak için her türlü önlemi alıyoruz. Müşterilerimizle iletişim kurmak ve onların geri bildirimlerini değerlendirmek için çeşitli kanallar oluşturduk.

Vizyon & Misyon

Güvenilir PVC Pencere-Kapı çözümleri, sizin için buradayız...